Czym jest Ami?

Wizja

Marka Ami Bijoux powstała z pasji do biżuterii, minimalizmu i wyrażania kobiecego piękna. Wierzymy, że za pomocą zawieszki i personalizowanego graweru można stworzyć wyjątkowe talizmany, niezwykłe prezenty, które są pamiątką na długie lata. W trosce o najwyższą jakość naszej biżuterii nasze zawieszki wykonane ze stali szlachetnej powlekamy metodą PVD 18-karatowym złotem i tytanem. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania nasza biżuteria jest trwała i odporna na ścieranie powłoki złocenia. Na naszych zawieszkach wykonujemy darmowy, ręczny grawer. To Ty kreujesz, jak ma wyglądać Twój wymarzony medalik, spełniamy wszystkie życzenia naszych Klientów – grawerujemy napisy, obrazki, a na specjalne zamówienie nawet portrety.

Nasze wartości

Chcemy, aby każdy model, który kreuje nasza Klientka był niepowtarzalny i wyjątkowy. Wiemy, że nasze małe talizmany są dla Was bardzo ważne, więc przykładamy szczególną wagę do jakości i wykonania każdego zlecenia.

Piękne opakowanie

Każde zamówienie jest pakowane w materiałowy woreczek lub kartonik, a także torebkę prezentową.

Technologia PVD - jak to robimy?

Technologia PVD, którą wykorzystujemy do powlekania naszych zawieszek to innowacyjne rozwiązanie stosowane przez producentów na całym świecie. Specjalnie przygotowany medalik jest napylany w warunkach próżniowych w wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem 18-karatowym złotem lub tytanem. Napylenie powoduje, że otrzymana zawieszka jest gładka i jednolita, co przekłada się na mniejsze ścieranie powłoki, w przeciwieństwie do metody galwanicznej stosowanej przez konkurencję. Przy tworzeniu biżuterii nie wykorzystujemy niklu, to właśnie dzięki temu nasza biżuteria jest hipoalergiczna i odpowiednia również dla alergików.

Jakość

Na naszą biżuterię udzielamy rocznej gwarancji. Do każdego zamówionego modelu dołączamy kartę gwarancyjną, która jest podstawą do rozpatrzenia wniosku reklamacyjnego.

Świat Ami Bijoux

Zapraszamy Cię do obserwowania naszych kanałów w social mediach. Dzięki nim dowiesz się o promocjach, aktualnościach, konkursach, ale także możesz zainspirować się naszymi gotowymi zestawami.

Współpraca

Jeżeli jesteś Blogerką, Blogerem i chciałabyś/chciałbyś podjąć z nami Współpracę, napisz maila ze swoją propozycją na: marketing@amibijoux.pl

Praca

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i posiadasz zdolności manualne, przynieś swoje CV i list motywacyjny do naszego punktu stacjonarnego lub wyślij na adres: sklep@amibijoux.pl


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
i korzystaj ze specjalnych promocji!